Referanser

Østersunds ungdomsskole

Type av prosjekt: Rehabilitering

Mål basseng: 16,67×10,5m

År: 2017

Kontaktpersoner:

 

Ågotnes skule

Type av prosjekt: Rehabilitering

Mål basseng: 25×12,5 m

År: 2017

Kontaktpersoner:

 

Holmen Svømmehall

Type av prosjekt: Nye bassenger, heve-/senkebunner, H/C heis og delevegg

Mål basseng: 25×21 m og 12,5×12,5

År: 2017

Mål heve-/senkebunner: 25×7,5m og 12,5×12,5m og delevegg 25×0,5m

Kontaktpersoner: Kenneth Olafsen, Asker Kommune, Kenneth.Olafsen@asker.kommune.no TFN +47 98 26 44 80

 

Nye Gamlingen

Type av prosjekt: Nye bassenger og trekk

År: 2017

Mål basseng: 25×15,50 m og to barnebasseng. Automatiske trekk i hovedbasseng og barnebasseng.

Kontaktpersoner: Bernt Krogh, Stavanger Eiendom, bernt.krogh@stavanger.kommune.no TNF +47 90 01 50 71

 

Vossabadet

Type av prosjekt: Nye bassenger og H/C heis

År: 2017

Mål basseng: 25×15,5 m, 12,84×11,55m og 12,5×8,5m

Kontaktpersoner: Johannes Gullbrå, Constructa Entreprenør AS, Johannes.Gullbrå@constructa.no TFN +47 97 66 22 15

 

Kvernevik svømmehall

Bilde 2016-04-19 10 09 10

Type av prosjekt: Nytt basseng

År: 2016

Mål basseng: 25×15,50 m

Kontaktpersoner: Bernt Krogh, Stavanger Eiendom, bernt.krogh@stavanger.kommune.no TNF +47 90 01 50 71

Link til video Hundvåg og Kvernevik: Hundvåg og Kvernevik

 

Brakanes skule

20160430_175226

Type av prosjekt: Rehabilitering

År: 2016

Mål basseng: 12,5×8,5 m

Kontaktpersoner: Roy Kaggerud, Frontabygg AS, roy.kaggerud@frontagruppen.no

 

Hundvåg svømmehall, Stavanger

Bilde 2015-06-16 12 52 25

Type av prosjekt:  Nytt basseng

År: 2015

Mål basseng: 25×15,50 m

Kontaktpersoner: Bernt Krogh, Stavanger Eiendom, bernt.krogh@stavanger.kommune.no TNF +47 90 01 50 71

 

Sandnessjøen Svømmehall

005

Type av prosjekt: Heve-/senkebunn, des.14, Sandnessjøen

År: 2015

Mål gulv: 12,50×8,50 m

Kontaktperson: Kjetil Vik, Opak AS, kjetil.vik@opak.no TFN +47 90 12 32 96

 

Moan Bad, Balsfjord

Balsfjord6

Type av prosjekt: H/C heis fra Variopool

År:2015

 

Riksanlegget for svømming, Bergen, AdO Arena

IMG_6764 Bergen

Type av prosjekt: Heve-/senkebunn i terapibassenget

År: 2014

Mål gulv: 12,50×12,50 m

Kontakpersoner: Atle Stensland, JH Nævdal Bygg AS, atle@naevdalbygg.no TFN +47 92 80 52 78 og

Tor Harald Nævdal, JH Nævdal Bygg AS, tor@naevdalbygg.no TFN +47 98 29 83 94

 

Sunnmørsbadet, Fosnavåg

Åpningsbilde

Type av prosjekt: Rehabilitering

År: 2014

Mål basseng: Terapibasseng 12,5x11m og barnelagune: 10,7x5m. Inndørs.

Kontaktpersoner: Tor Sindre Steinsvik, Sunnmørsbadet Fosnavåg AS, tor.sindre.steinsvik@heroy.kommune.no TFN +47 97 07 72 09

 

Vasalundshallen

DSCN3601

Type av prosjekt: Rehablitering

År: 2013

Mål basseng: 25×10 m. Inndørs

Kontaktpersoner: Michael Ohlsson, Grontmilj AB, michael.ohlsson@grontmij.com TFN +46 104 801 605

 

Vardø Flerbrukshall

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Type av prosjekt: Nytt basseng

År: 2013

Mål basseng: 25×15,5 m. Inndørs.

Kontaktpersoner: Jan Are Isaksen, Bjørn Bygg AS, jan.are.isaksen@bjorn.no TFN +47 92 05 51 19

 

Borgenbråten Bo- og Aktivitetssenter

DSCN3575

Type av prosjekt: Nytt basseng

År: 2012

Mål basseng: 5,50 x 4,20 m. Inndørs.

Kontaktpersoner: Magne Døvre, NCC, magne.dovre@ncc.no TNF +47 66 775 453

 

Vollenhagen Boligsameie

DSCN3561

Type av prosjekt: Nytt basseng

År: 2012

Mål basseng: 10×4 m Utendørs

Kontaktpersoner: Eirik Dahl, Dahl Eiendom AS, email: eirik@dahleiendom.no TFN +47 97 52 75 76

 

Marikollen Bad

Marikollen Pooltech

Type av prosjekt: Rehabilitering

År: 2011

Mål basseng: 16,67 x 10,00 m. Inndørs.

Kontaktpersoner: Renny Hagelin, Driftsleder, email: renny.arne.hagelin@ralingen.kommune.no TFN +47 48167673 og

Eva Hammeren, Prosjektleder, email: ekh@stema-r.no

 

Rotnes Bad

Rotnesbad

Type av prosjekt: Rehabilitering

År: 2010

Mål basseng: 16,67 x 8,50m. Inndørs.

Kontaktpersoner: Øyvind Tåsåsen, Prosjektleder, email: oyvind.tasasen@nittedal.kommune.no TFN +4799122560 og

Kjetil Vik, Opak, email: kjetil.vik@opak.no  TFN +4790123296

 

Inngåtte kontrakter – Ikke gjennomført

Type av prosjekt: Rehabilitering, Østersunds ungdomsskole

Type av prosjekt: Rehabilitering, Stavanger Svømmehall

Type av prosjekt: Rehabilitering, Ågotnes skule